Kamerové systémy

Kamerové okruhykamera

Uzavřené kamerové okruhy (CCTV- Closed Circuit TeleVision) - někdy také označované jako průmyslová televize - slouží k pasivní ochraně komerčních i nekomerčních objektů. Pasivní v tomto případě znamená, že nezvaná osoba je monitorována jednou popřípadě více kamerami kamerového systému.

Obraz z kamer je v drtivé většině případů zaznamenáván v digitálním záznamovém zařízení popř. na PC. Monitor slouží jako zobrazovací jednotka pro záznamové zařízení. Obraz i záznam z kamer lze také sledovat on-line z telefonu, počítače nebo tabletu.

V praxi to znamená, že po napadení objektu si uživatel, který má kamerový systém, může prohlédnout záznam z kamery. Ten pak může vyhodnotit a případně předat policii ČR. Kamerové systémy je dobré vždy kombinovat s elektronickým zabezpečovacím systémem.


Kamery

Základem pro kamerové systémy jsou kamery. Kamery mohou být analogové s rozlišením až 5 Mpix nebo IP kamery s rozlišením až 8 Mpix. Do venkovních prostor jsou kamery vybaveny venkovním krytem a IR přisvícením pro noční vidění.

Signály z jednotlivých kamer jsou svedeny kabelem do digitálního nebo síťového videorekordéru. Videorekordér pak uchovává záběry z kamer na vestavěný HDD s kapacitou 1 – 6 TB. Doba, po kterou se záznam uchovává, je závislá na počtu připojených kamer a nastavené kvalitě kamerového záznamu.


Nabízíme Vám

  • konzultaci a navržení kamerového systému
  • vypracování cenové nabídky pro kamerový systém (zdarma)
  • dodávku a montáž kamerových systémů CP PLUS
  • oživení a naprogramování kamerového systému podle požadavků
  • záruční a pozáruční servis kamerového systému

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera